Automyčka – Karlín

  Ruční mytí motorek

  Automyčka Karlín nově nabízí i ruční mytí a leštění motorek / motocyklů, a proto se díky tomu může jakožto průkopník považovat i za myčku motocyklů, jinak taky motomyčku. 🙂

  Naši specialisté se dokáží postarat o jakoukoli motorku, proto je mytí určeno pro všechny typy motorek / motocyklů.
  Soustředíme se primárně na revoluci v čistění a údržbě o motorky, jelikož dodnes se žádná automyčka nezačala profilovat i jako myčka motorek a nesoustředila se na profesionální ruční mytí, leštění, renovaci a ochranu laku a světel, ani na kompletí mytí motocyklů včetně motorů jako takových.

  Ruční mytí motorek probíhá v našich prostorech v Karlíně (Praha 8), kde motorku umyjeme a kompletně vyčistíme už za jednu hodinu!
  Provádíme mokré i suché čištění a vše je 100% ruční práce.
  Máme několik programů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Vyberte si program přímo vám na míru, respektive na míru vaší motorce a ostatní nechte na nás.
  Navštivte naši myčku v Karlíně a už nebudete chtít jinam! Svěřte svou motorku do rukou profesionálů, kteří vědí, jak na ni.
  _____________
  Automyčka Karlín Praha je nově i ruční myčkou motocyklů na Praze, a soustředící se právě na ruční mytí motorek. Soustředí se na leštění celé motorky i jejích částí, zejména pak kol motocyklů. Do mytí motocyklů spadá i mytí skútrů.

  ______________

  Ruční čištění dětských kočárků

  Jste rodič a řešíte kde nechat vyčistit nebo jak vyprat kočárek? Zajímá vás, kde nebo jak se provádí dezinfekce kočárku? Ptáte se sami sebe: „Potřebovala bych vyčistit kočárek a autosedačku, ale kde?“
  Slyšeli jste někdy o pěně na čištění kočárku nebo o parním čištění kočárku?

  Na spoustu vašich otázek máme nyní odpověď. Automyčka Karlín. Ano. Automyčka Karlín nově ručně čiští všechny typy kočárků (kožený, látkový, sportovní i elegantní kočárek)!

  Špinavý kočárek zná každý rodič, a každý řeší, jak vrátit kočárek do původního stavu, aby byl čistý a vypadal jako nový.

  Jak probíhá čištění? Čistíme vše ekologicky suchou parou bez mokrého procesu. Čištění párou probíhá pomocí speciálního parního stroje. Čím vyšší tlak vytváří a čím vyšší teplotu pára má, tím dochází k lepšímu výsledku. Díky parnímu čištění dojde k vyčištění veškerých skvrn a nečistot a zejména také ke zničení bakterií a roztočů, kteří se v látkových částech kočárků usadili, což zajistí pohodlí a bezpečí především vašemu dítěti.

  Používáme jen ty nejkvalitnější a zároveň nejšetrnější přípravky pro dokonalé čištění všech materiálů.

  Vedle kočárků dokážeme stejným způsobem vyčistit i dětskou autosedačku, kterou zbavíme skvrn, nečistit a roztočů a bakterií.